Už okolo poludnia sa opäť začnú tvoriť búrky

Už okolo poludnia sa opäť začnú tvoriť búrky
Peter Minárik

Aj počas dnešného dňa sa na našom území očakávajú búrky, no v porovnaní so včerajším dňom by už nemali priniesť také nebezpečné sprievodné javy ako počas včerajšieho dňa.

Vlniaci sa studený front bude aj počas dnešného dňa v dominantnej miere ovplyvňovať počasie na našom území. 

V priebehu poludnia sa na našom území začne vytvárať kopovitá oblačnosť a následne búrky, ktoré môžu byť aj intenzívnejšie. Intenzívnejšie búrky sa môžu vyskytnúť predovšetkým na juhu a východe nášho územia.

dnešná predpoveď búrok
dnešná predpoveď búrok

Hlavným nebezpečným sprievodným javom by mal byť prívalový dážď. Výnimočne sa však môže objaviť aj krupobitie.

Predpoveď počasia
Viac
Dnes
Skoro jasno
10 °C / -8 °C
Bohumil
Zajtra
Skoro jasno
12 °C / -5 °C
Kazimír
Streda
Jasno
15 °C / -6 °C
Fridrich
Štvrtok
Jasno
17 °C / 0 °C
Radoslav
Piatok
Jasno
17 °C / 1 °C
Tomáš
Sobota
Polooblačno
17 °C / 2 °C
Alan
Pošlite nám svoje fotografie Podarilo sa vám zachytiť zaujímavý meteo moment? Podeľte sa oň s našimi čitateľmi. Odoslať fotografie Pošlite nám svoje fotografie Napíšte nám na Whatsappe Pridajte sa k našej komunite v aplikácii Telegram
Reklama MediaAd